Sesja wnuków z dziadkami

Jak zapewnić świetną zabawę dla wnuków i zorganizować im czas, a do tego mieć z tego ładną pamiątkę na lata?

W okresie wakacyjnym często zdarza się tak, że wnuki zostają u dziadków na jakiś okres czasu. Dziadkowie stają wtedy na głowie by zapewnić swoim wnukom dostatecznie dużo zabawy, by się nie nudziły i miło wspominały “wakacje u dziadków”.

Zabierzcie wnuki na sesję zdjęciową.

3 powody, dla których warto by dziadkowie zabrali swoje wnuki do fotografa na sesję.

Po pierwsze, jest to pomysł aby zorganizować wnukom kilka godzin świetnej zabawy. Wiadomo, nowe otoczenie, nowe rzeczy ciekawią milusińskich. Z pewnością nie będą się nudzić i z zaciekawieniem i uśmiechami zapozują do zdjęć.

Po drugie, rodzicom często brak czasu, są zapracowani i nie mają możliwości by pójść ze swoimi dziećmi do fotografa, a profesjonalne zdjęcia na prawdę różnią się od tych robionych przez nas samych. Dziadkowie mogą wykorzystać swój wolny czas z wnukami i zabrać ich na sesję, czy to na prośbę rodziców czy też aby zrobić im niespodziankę :).

Po trzecie, kto jak nie dziadkowie mają rozpieszczać swoje wnuki? Z pewnością każda babcia i dziadek ucieszy się z ładnego, wspólnego zdjęcia z wnukami i z ogromną radością takie zdjęcie wstawi w ramkę i postawi w widocznym miejscu w pokoju aby móc pochwalić się później jednej czy drugiej sąsiadce.

Poniżej możecie zobaczyć sesję trójki dzieci.

Sesje dziadków z wnukami znajdziecie w ofercie pod hasłem sesja rodzinna, dodatkowo każde dziecko z osobna może mieć wykonaną sesję dziecięcą, również znajduje się ona w ofercie.