FAQ

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

Na taką sesję najlepiej umówić się jeszcze w ciąży. Możemy ustalić wtedy prawdopodobną datę i już mieć na uwadze i w planach, ze sesja odbędzie się w przybliżonym lub idealnie trafionym terminie.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

Ostatnie karmienie Waszego aniołka powinno się odbyć na 2 godziny przed zaplanowaną sesją, oczywiście w miarę możliwości. Ponieważ po przyjściu do studia rozpoczynamy sesję przystawieniem maleństwa do piersi lub nakarmieniem z butelki. Dobrze jeśli te 2 godziny przed sesją będziecie chodzić z maluszkiem, zabawiać go tak by nie spał. Wtedy w studio zamieni się w śpiocha, a sesja minie sprawnie i szybko.

Co zabieramy ze sobą na sesję noworodkową?

  • Kocyk Waszego maleństwa
  • Smoczek (nawet jeżeli go nie używacie)
  • Odciągnięte mleko z butelki
  • Pieluszki jednorazowe
  • Pieluszki tetrowe

Kiedy najlepiej umówić się na sesję ciążową?

Na sesję ciążową najlepiej umówić się między 34, a 37 tygodniem ciąży. Warto zapisać się na sesję na początku ciąży, kiedy już jesteśmy pewni, że taką sesję zechcemy sobie wykonać, najlepiej jak najwcześniej zarezerwować termin u fotografa.

Czy mogę się jakoś przygotować do sesji ciążowej?

Warto abyś w tym dniu zadbała o makijaż, postarała się zadbać również o włosy, a także o paznokcie u stóp i dłoni. Zdjęcia w studio wykonujemy na boso, warto o tym pamiętać. Jeśli na zdjęciach ma pojawić się również partner, należy zadbać aby miał on gładką koszulkę, koszulę, bez napisów czy innych aplikacji.

Czy studio zapewnia suknie do sesji ciążowej?

Tak, studio zapewnia szeroki wybór sukien do sesji brzuszkowych.

Jeśli masz jakieś pytania z chęcią rozwieję wszystkie wątpliwości. Bardzo lubię kontakt przed sesją, budujemy wtedy relację, tak aby sesja była chwilą przyjemności, a efekty były cudowne.

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie 500 095 070 lub poprzez wiadomość na facebooku. Zapraszam serdecznie.