FAQ

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

Na taką sesję najlepiej umówić się jeszcze w ciąży. Możemy ustalić wtedy prawdopodobną datę i już mieć na uwadze i w planach, że sesja odbędzie się w przybliżonym lub idealnie trafionym terminie.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

Najważniejsze byście się nie stresowali sesją, to ma być dla Was bardzo fajna przygoda. Jestem bardzo cierpliwą i spokojna osobą, mam delikatne, a zarazem pewne podejście do maluszków, które pozwala mi z nimi w pełni spokojnie pracować, a Wam zagwarantować przepiękne efekty mojej pracy i niezapomniane wspomnienia! 🙂

Co zabieramy ze sobą na sesję noworodkową?

  • Kocyk Waszego maleństwa
  • Smoczek (nawet jeżeli go nie używacie)
  • Odciągnięte mleko z butelki
  • Pieluszki jednorazowe
  • Pieluszki tetrowe

Kiedy najlepiej umówić się na sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 34, a 37 tygodniem ciąży. Warto zapisać się na sesję na początku ciąży, kiedy już jesteśmy pewni, że taką sesję zechcemy sobie wykonać, najlepiej jak najwcześniej zarezerwować termin u fotografa.

Czy mogę się jakoś przygotować do sesji ciążowej?

W moim studio do sesji fotograficznych przygotowuje Cię makijażystka, która zadba o profesjonalny makijaż fotograficzny. Z Twojej strony dobrze abyś postarała się zadbać o włosy, może to ostatnia okazja przed porodem aby wybrać się do fryzjera na piękne ułożenie włosów? Nie zapomnij zadbać także o paznokcie u stóp i dłoni. Zdjęcia w studio wykonujemy na boso, warto o tym pamiętać. Jeśli na zdjęciach ma pojawić się również partner, należy zadbać aby miał on gładką koszulkę, koszulę, bez napisów czy innych aplikacji.

Czy studio zapewnia suknie do sesji ciążowej?

Tak, studio zapewnia szeroki wybór sukien do sesji brzuszkowych.

Jeśli masz jakieś pytania z chęcią rozwieję wszystkie wątpliwości. Bardzo lubię kontakt przed sesją, budujemy wtedy relację, tak aby sesja była chwilą przyjemności, a efekty były cudowne.

Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie 500 095 070 lub poprzez wiadomość na facebooku. Zapraszam serdecznie.