Sesja Gosi z córkami

Szukasz ciekawego pomysłu i miejsca na cudowną sesję wiosenną w pastelowych kolorach i mnóstwem fajnych zakątków?

Zapraszam na wiosenne sesje zdjęciowe. Na tą bajeczną sesję wybrałyśmy się do Ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju. Gosia uszyła sobie i córkom piękne długie suknie. Drugą stylizację stanowiły spódnice w kolorowe łowieckie wzory, które świetnie prezentowały się pośród zieleni ogrodów. Plenerowa rodzinna sesja zdjęciowa jest niezwykłą pamiątką, która zostanie z Wami na całe życie. Bogactwo kolorów jakie dają plenery jest ogromne. Przyjemna atmosfera podczas sesji, na której dzieci są zaciekawione otaczającymi ich miejscami daje gwarancję, że z pewnością nie będą się one nudzić, a sam czas sesji będzie dla nich fajną przygodą i mile spędzonym czasem.

Jak przebiega sesja rodzinna w plenerze?

Zawsze zaczynam zdjęcia od wspólnych kadrów. Wychodząc w plener z rodziną wszyscy obserwujemy co znajduje się wokół nas, każdy widzi i zauważa coś innego, każdemu wpada w oko inny zakątek. Kiedy powoli każdy z Was oswoi się z obiektywem możemy przejść do zdjęć indywidualnych, portretowych, wspólnych rodzeństwa, rodziców. Kombinacji tyle, ile tylko damy radę wymyślić. Warto współpracować i mówić co Wam się podoba, co wpadło Wam w oko, gdzie chcielibyście mieć wykonane zdjęcie. Ja z pewnością będę proponować mnóstwo ujęć, w różnych miejscach ale zawsze jestem otwarta na Wasze propozycje, pomysły i wizje. Dzielmy się tym, a osiągniemy wspólnie super efekt :). Na rodzinną sesję możecie zabrać własne rodzinne gadżety. Mogą to być bluzki z napisami “super mama”, “super tata”, mogą to być jakieś gadżety związane z Waszą pasją, może bardzo lubicie kibicować i marzy Wam się sesja w stylu kibica. Śmiało dzielcie się Waszymi pomysłami.

Dlaczego wybrałyśmy Ogrody Kapias na miejsce sesji?

W ogrodach jest tak wiele różnych zakamarków, kolorów, scenerii, że można wykorzystać to miejsce na wiele sposobów. Tym samym sesja przybiera na różnorodności, każdy kadr jest inny, każde zdjęcie można wykonać na innym tle. To miejsce daje na prawdę dużo możliwości na wspaniałe kadry.

Sesja na dzień matki to wspaniały prezent, szczególnie dlatego, że nigdy nie traci na wartości, a z biegiem lat staje się coraz cenniejszy.

ISTNIJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SESJI W PREZENCIE.