Mini sesje świąteczne

Sesja w klimacie świąt. Jedyna taka okazja, by uwiecznić nadchodzące święta, a do tego zadbać o niezapomnianą pamiątkę z najmłodszych lat swoich pociech. Klimatyczna aranżacja pozwoli oddać magiczny klimat świąt na zdjęciach, a dzieci będą miały przy tym świetną zabawę i niezapomnianą pamiątkę na długie lata, na całe życie! W studiu pachnie wtedy choinką, dzieci dostają mini prezencik po sesji za piękne pozowanie i tym samym mile wspominają wizytę w studio, bo to dla nich niezła zabawa, na prawdę!

Podczas sesji rodzicie również mogą dołączyć do zdjęć i skorzystać z okazji stworzenia wspólnej pamiątki. Wspólne zdjęcia rodzeństwa również mają w tym dniu wiele uroku, dzieci lubią się ze sobą bawić, czas sesji to świetna okazja do tego, by pokazać piękne rodzinne relacje jakie łączą rodzeństwo, przy zabawie mali modele świetnie to pokazują. A przy okazji świątecznego klimatu powstają piękne kadry.

Mini sesje świąteczne odbywają się cyklicznie każdego roku przed okresem Świąt Bożego Narodzenia, zdjęcia są oddawane zawsze w okresie Mikołaja (6 grudnia), by można było na spokojnie wykonać z nich poniższe prezenty lub po prostu mieć je przed świętami.

Do czego można wykorzystać zdjęcia ze świątecznych sesji?

Z takich zdjęć możemy stworzyć mnóstwo prezentów, którymi obdarujemy naszych bliskich na gwiazdkę.

Z każdego zdjęcia może powstać:

– kubek ze zdjęciem,

– poduszka z wybranym zdjęciem lub kolażem zdjęć,

– puzzle,

– ozdobna ramka ze zdjęciami,

– kartka pocztowa z indywidualnymi życzeniami.