5 powodów, dla których warto wykonać sesję ciążową

1. Jeśli nigdy nie miałaś profesjonalnej sesji

Ciąża to idealny moment na to, by odważyć się i skorzystać z usług profesjonalisty. Wiemy doskonale, że w czasach kiedy w telefonach mamy aparaty niezłej jakości wykonujemy sobie mnóstwo zdjeć. Ale czy są to zdjęcia, które z chęcią umieścimy w rodzinnym albumie i będziemy się nimi chwalić? Często zdjęcia z telefonów giną w czeluściach milionów wykonywanych przez nas każdego dnia zdjęć. Dlatego warto wykonać sesję ciążową u fotografa. Z takiej sesji (u mnie) otrzymujecie wydruki wybranych zdjęć, od razu gotowe do umieszczenia w ramkach czy albumach.

2. Poczuj się jak modelka.

Na sesji pokażę Ci efekty wykonywanych zdjęć na podglądzie w aparacie, ustalimy wspólnie co ci się podoba, zaproponuję Ci i pokażę mnóstwo różnych póz, aby zdjęcia były urozmaicone. Twoje włosy będą powiewać niczym na wietrze co sprawi, że efekt na zdjęciach będzie zniewalający!

3. Odkryj piękno, którego nie zauważasz

Przed sesją możesz skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki i fryzjera, to ten moment, w którym wydobędziemy z Ciebie 100% kobiecości i Twojego piękna, którego często w okresie ciąży nie zauważasz. Poczujesz się jak bogini, a tego uczucia z pewnością brakuje Ci kiedy waga nieustannie wzrasta, a Ty czujesz się nie rzadko żartobliwie mówiąc jak “słoń”.

4. Zachowaj wspomnienia

Te 9 miesięcy, w których trwasz w stanie błogosławionym miną szybko, a po porodzie nie raz z łezką w oku będziesz wspominać okres, w którym dawałaś z siebie wszystko, by ten mały rozwijający się pod twoim sercem człowiek miał wszystko co najlepsze. Znosiłaś bóle, humory, różne inne dokuczliwe sprawy, a to wszystko po to, by stał się cud, by nowe życie mogło zaistnieć i teraz juz trwać z Tobą na co dzień ramię w ramię.

5. Celebruj ten czas wspólnie z przyszłym tatusiem

Warto na chwilę zatrzymać się i uwiecznić te wspólne, jeszcze spokojne chwile na zdjęciach. Z uśmiechem powrócicie do nich wspominając ten czas, w którym wspólnie wyczekiwaliście pojawienia się waszego maluszka na świecie.